Bizim Şartlar ve koşullar

01.06.2017 tarihi itibariyle Şartları / küçük tasarım

1. Telif hakkı ve kullanım hakları: küçük tasarım sipariş verilen bir telif hakkı sözleşmesidir. Sözleşme devreye eserin yaratılması yanı sıra ücret önerileri AGD temelinde bu işe hakların verilmesi olduğunu. iş sözleşme hukuku ve telif hakları hükümleri geçerlidir. Grafik Tasarımcı eserleri (tasarımları ve çalışma çizimleri)  olan hükümler kişisel entelektüel yaratımları olarak elde edilmez yaratılış Telif Hakkı Yasası'nın § 2 altında gerekirse mutabık olarak da uygulanacaktır Copyright Act, tarafından korunmaktadır. grafik tasarımcı rızası olmadan (Uwe Klein) orijinal ne de üremede ne değiştirilemez telif hakkı bildirimi dahil işini izin verdi. Herhangi imitasyon - hatta bitkinin kısımlarında - yasaktır. Grafik Tasarımcısı (Uwe Klein) eserleri sadece kararlaştırılan kullanım için kullanılabilir ve kararlaştırıldığı gibi amaç kabul etti. ekspres mutabakata varılamaz idarece yapılan sipariş verirken sadece görünür anlaşmanın amacı olarak kabul edilir. uzlaşılan çerçevenin hakkını çalışmayı kullanma, istemci / recycler ücretinin tam ödeme kazanır.

2. Ücret: açıkça Federal Alman grafik tasarımcı ve Koşulların ücreti önerileri ile ve standart, standart yerel uygulamaya uygun olarak, aksi kararlaştırılmadıkça ücretlerinin hesaplanması, bağlıdır. Bir ücretsiz iş, özellikle tasarımların serbest oluşturma ortak profesyonel olmayan, ancak Grafik Tasarımcı  tarafından önceden randevu ile isteğe bağlı bir hizmet olarak sunulabilir. Öneri ve teknik, tasarım ve diğer nedenlerle ve ücret etkilemeyen diğer katkıların anapara talimatları; bu açıkça kabul edilmiştir sürece dair hiçbir ortak telif oluşturmaktadır. ücretleri işin teslimi sırasında kaynaklanmaktadır. Bunlar tamamen ödenmelidir. iş yerlerinde teslim edilirse, karşılık gelen kısmı ödeme, ilgili parçanın teslim kaynaklanmaktadır. uzun bir süre bir sözleşmenin ifasını uzanır, grafik tasarımcı iş yüküne göre ödemeler talep edebilir. Ücretler, net borç miktarlarının artı KDV şeklindedir.

3. Ek Hizmetler yardımcı ve seyahat masraflarını: tasarımları, ileri tasarımlar yaratılması ve gönderilme değişimi, çalışma çizimleri ve diğer ek hizmetler değişikliğin bir saat ücreti üzerinden ayrıca ücretlendirilir. teknik ücretleri çıkan tasarım çalışması veya tasarım İnşaat çalışmaları ile bağlantılı olarak iade edilecektir. sözleşme veya oy kullanımına uygulanması için istemci / çöp ile gerekli olan yolculuklar için, masraf ve giderler hesaplanır. Çünkü sadece kendi adına ve kendi adına istemci / sömürücü anlaşma ile bir anlaşma önce grafik tasarımcısı (Uwe Klein) tarafından ele yaratıcı üçüncü taraf hizmetleri ödüllendirilmesi. Bildiğim kadarıyla kendi adı ödüllerinde istemci / geri dönüşüm üçüncü taraf hizmetleri talebi üzerine grafik tasarımcı olarak, istemci / geri dönüşümcüler yükümlülükler çıkan serbest grafik tasarımcılarına. ek hizmetler için tazminat onların hüküm kaynaklanmaktadır. Ödemişti ödemeler söz olarak geri edilecektir. Ücretler ve ücrete net borç miktarlarının artı KDV şeklindedir.

başlık ve nakliye riskinin

4. Tutma: Sadece grafik tasarımcı çalışmalarında kullanılmak haklarını verilebilir. Bu Alman hukukuna göre izin verilmez gibi bir başlık, aktarılmaz. Farklı anlaşma yapılmadığı sürece aslı, makul bir süre sonra hasarsız iade edilir. Gönderme ve istemci / ajanın riski ve masrafı yapılan işleri dönen.

5. Düzeltme ve üretim izleme: üretim öncesinde, vorzulegen.Die üretim sırf özel bir anlaşma grafik tasarımcı tarafından izlenir grafik tasarımcıları düzeltme desen vardır. bir anlaşma, grafik tasarımcı (Uwe Klein) gerekli kararları ve zuerteilen transferleri için yetkisi olan yoktur. Üretim ve istemci / sömürücünün yayının serbest bırakılması için sorumludur. istisnai durumlarda bütünüyle veya Grafik Tasarımcı (Uwe Klein) kısmen serbest bırakılmasını yetkilendirilen istemci / sömürücü, o sorumluluktan serbest onu ayarlar. ağır ihmal veya grafik tasarımcının kasıtlı suistimal sorumluluk durumunda dışında değildir.

6. Sorumluluk: eserlerinin rekabet ve işareti yasallığı için bir yükümlülük grafik tasarımcı tarafından kabul edilir; Aynı onların koruma yeteneği için de geçerlidir. istemci / sömürücü işin onayı, resim ve metin doğruluğu sorumlu üstlenir. Bildiğim kadarıyla grafik tasarımcı sırayla kendi adına ve kendi adına istemci / recycler üçüncü taraf hizmetleri talebi üzerine olduğu gibi, herhangi bir hizmet veya Çalışma Grubu sorumlu bakım sağlayıcı sorumlu değildir. Üretim ve istemci / sömürücünün yayının serbest bırakılması için sorumludur. grafik tasarımcı için istisnai durumlarda bütünüyle veya kısmen serbest bırakılmasını yetkilendirilen istemci / sömürücü, o sorumluluktan onu tazmin eder. ağır ihmal veya grafik tasarımcının kasıtlı suistimal sorumluluk durumunda dışında değildir.

7. kopya: çoğaltılamaz eserleri itibaren grafik tasarımcıları, en az bir (5) onun kendine promosyon bir parçası olarak kullanabilirsiniz ücret, serbest katlanmamış kopyalarını bırakmak için vardır.

8. özgürlük: grafik tasarımcı için sözleşme altında özgürlüktür. sağlanan grafik tasarımcı şablonları istemci / sömürücü kullanmaya yetkili olması koşuluyla kullanılır.

performans

9. yeri: her iki taraf için performans Izmir Grafik Tasarımcı  makamıdır.

Bireysel hükümlerin 10. Etkisizlik yukarıdaki hükümlerin bir veya daha fazla geçersizliği kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemez. Geçersiz hüküm mümkün olduğunca onun tarafından izlenen ekonomik amacını anlar geçerli tek değiştirilir.

küçük tasarım Inh.

Selcuc Design


Aile Demirkapi
Zafer mahallesi 351 ehit er yueksel oezuelkue caddesi No 56
35920 Selcuk-Izmir